Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Pompy ciepła Oświęcim

Pompy ciepła Oświęcim – ekologia i oszczędności


Pompa ciepła to ekologiczne urządzenie grzewcze, które zdobywa coraz większą popularność, przede wszystkim ze względów ekonomicznych i ekologicznych. Pompa zbiera energię ze środowiska, następnie przetwarza ją na ciepło, którym można ogrzać budynek. Przeznaczenie pompy jest praktycznie takie samo, jak kotła gazowego czy zasilanego innym paliwem. Warto wspomnieć, że nowoczesne urządzenia, oprócz funkcji ogrzewania, mogą działać podobnie do klimatyzacji, a więc ochładzać wnętrze budynku. A wszystko to z wykorzystaniem naturalnych źródeł bez ponoszenia kosztów za energię. YAP Therma oferuje również usługi związane z dystrybucją pomp ciepła w miastach: Mikołów i Pszczyna.

Największym profitem ze stosowania pomp ciepła jako źródła ogrzewania, jest zmniejszenie rachunków. Takie rozwiązanie podoba się także miłośnikom ekologii poszukującym sposobów na to, aby zmniejszyć ilość emisji CO2 do atmosfery. Dużym atutem pomp ciepła jest to, że są to urządzenia praktycznie bezobsługowe, a nowoczesne modele mogą być sterowane także zdalnie.


Sprzedaż i montaż pomp ciepła w województwie śląskim


Od lat działamy w branży instalacyjnej oraz jako dystrybutor pomp ciepła na terenie Oświęcimia i okolic. Nasza siedziba znajduje się Rudołtowicach, jednak wśród naszych klientów znajdują się osoby z całego województwa. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła renomowanych producentów. Urządzenia wyróżniają się dużą trwałością i wydajnością. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalne podejście doświadczonego zespołu specjalistów, który służy radą już na etapie wyboru pompy. Wykonujemy montaż instalacji od podstaw oraz oferujemy fachowy serwis w przypadku usterek.

Pompy ciepła to ekologiczne rozwiązanie, którego montaż wymaga odpowiednich narzędzi, wiedzy i doświadczenia. Jeżeli zależy Ci na wysokiej wydajności systemu i poszukujesz kogoś, kto wykona dla Ciebie instalację z dbałością o najdrobniejsze detale, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy pełne doradztwo w zakresie zakupu i montażu urządzeń na każdym etapie współpracy z klientem.

Pompy ciepła Oświęcim - Yap Therma