Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Współpraca B2B

Od dawien dawna wiadomo, że każdy dobrze działający zespół tworzą zmotywowani, twórczy i niezwykle zgrani oraz współpracujący ze sobą ludzie. W grupie YAP od zawsze stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać, a także chcą ciągle zgłębiać swoją wiedzę poprzez pasję do nowoczesnych rozwiązań OZE.

Jako grupa YAP Group zapraszamy do współpracy instalatorów i dystrybutorów na terenie całego kraju. W związku z obecnie dużym rozwojem naszej Grupy poszerzamy sieć dystrybucyjną oraz instalatorską dzięki czemu chcemy nawiązać nowe kontakty wyłącznie z firmami od dużym doświadczeniu w branży. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy oraz wsparcie powiązane z uczestnictwem w ściśle zaprojektowanej strategii rozwoju naszej Grupy oraz samego rynku. 

Jeśli jesteś instalatorem PV czy paneli solarnych i obecnie szukasz partnera na dłużej mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję współpracy w kilku opcjach związanych z instalacjami pomp ciepła.

W skrócie możemy dodać, że nasi partnerzy otrzymują pełne wsparcie na start oraz uczestnictwo we wszystkich benefitach jakie obecnie oferujemy. 

Współpraca B2B - Yap Therma