Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Pompy ciepła Pszczyna

Pompy ciepła Pszczyna – zyskaj nawet 75% darmowej energii

Popularność pomp ciepła bierze się między innymi z tego, że urządzenia zapewniają nawet 75% energii pobranej z otoczenia. Pozostałe 25% stanowi energia napędowa, która zasila urządzenie. Dzięki takiej konstrukcji pompy ciepła to rozwiązania nie tylko ekologiczne, ale praktycznie bezobsługowe. Co więcej, pompy ciepła uważane są za narzędzia o dużej wydajności, dlatego sprawdzają się także do ogrzewania dużych budynków.

Pompy ciepła to rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Ta innowacyjna technologia OZE wiąże się z wieloma korzyściami, między innymi:

  • ekologia i ekonomia: pompy ciepła to urządzenie, które pozwala na uzyskanie ciepła z ekologicznych źródeł (woda, grunt, powietrze), co z czasem przynosi spore oszczędności, jeśli chodzi o rachunki za ogrzewanie;
  • świetna współpraca z fotowoltaiką: jeżeli postawiłeś już na panele fotowoltaiczne, pompa ciepła będzie świetnym uzupełnieniem, prowadzącym do całkowitej niezależności energetycznej.

Montaż pomp ciepła w YAP Therma – profesjonalne usługi

Zapraszamy wszystkie osoby z Pszczyny i innych miejscowości w województwie śląskim do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy profesjonalny montaż pomp ciepła zarówno dla nowych budynków, jak i domów modernizowanych. Naszymi klientami są osoby prywatne i przedsiębiorcy z całego województwa. Nasza siedziba mieści się w Rudołtowicach, jeżeli jednak nie masz czasu na to, aby przyjechać osobiście, możesz do nas zadzwonić lub napisać maila. YAP Therma oferuje również usługi związane z dystrybucją pomp ciepła w miastach: Oświęcim i Skoczów.

Współpracujemy z renomowanymi producentami pomp ciepła, którzy słyną z wydajnych i solidnych urządzeń. Mamy do dyspozycji najwyższej jakości narzędzia, dzięki którym możemy wykonać instalację dostosowaną do wymagań budynku oraz osobistych preferencji klienta. Jeżeli nie znasz się na pompach ciepła i potrzebujesz pomocy, służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Pompy ciepła Pszczyna - Yap Therma