Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Pompy ciepła Mikołów

Pompy ciepła Mikołów – wiele korzyści z ekologicznych rozwiązań


Pompa ciepła to komfortowe, łatwe w obsłudze i wydajne urządzenie, które stanowi najbardziej ekologiczną opcję ogrzewania budynku. Względy ekologiczne to tylko jedna z korzyści montażu takiego systemu, wiele osób decyduje się na pompę ciepła, biorąc pod uwagę korzyści ekonomiczne. Choć sama instalacja urządzenia jest dość kosztowna, to w ciągu kilku lat inwestycja powinna się zwrócić, a wtedy będzie można cieszyć się praktycznie niezależnością grzewczą i zminimalizowaniem rachunków za ogrzewanie.

Pompy ciepła do ogrzewania budynku wykorzystują energię odnawialną, płynącą z gruntu, wody lub powietrza. W zależności od rodzaju urządzenia, pompa może pobierać ciepło z jednego lub kilku źródeł. Takie działanie sprawia, że pompa ciepła pozwala znacznie ograniczyć wykorzystanie paliw kopalnych i obniżyć koszty ogrzewania budynku. Co więcej, nowoczesne urządzenia pracują bardzo cicho, a ich obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa.


Postaw na firmę z doświadczeniem


Firma YAP Therma to renomowany dystrybutor pomp ciepła, który od lat działa na rynku odnawialnych źródeł energii. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia najlepszych producentów pomp ciepła, które wyróżniają się dużą trwałością i wydajnością. Doświadczony zespół służy radą już na etapie wyboru pompy, jak również w dalszych etapach współpracy, podczas tworzenia projektu i wykonywania montażu.

Korzystając z naszych usług, otrzymują państwo kompleksową obsługę fotowoltaiczną, rozpoczynając od wyboru urządzenia, aż do kompleksowej instalacji. Wykonujemy także regularne serwisy urządzeń i jesteśmy do dyspozycji w przypadku usterek lub awarii. Jeżeli mieszkasz w Mikołowie lub okolicach i chcesz zainwestować w pompę ciepła, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia i zapewniamy komfortowe warunki współpracy. Oferujemy sprzedaż i montaż pomp ciepła zarówno dla nowych, jak i modernizowanych budynków.

YAP Therma oferuje również usługi związane z dystrybucją pomp ciepła w miastach: Jastrzębie Zdrój i Oświęcim.

Pompy ciepła Mikołów - Yap Therma