Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Pompy ciepła Żory

Pompy ciepła Żory – ekologiczne inwestycje na Śląsku

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia pozwalające na korzystanie z ekologicznych źródeł, zaliczające się do koncepcji korzystania z Zielonej Energii. Coraz więcej osób decyduje się na montaż pomp ciepła nie tylko ze względów ekologicznych, ale też licząc na spore oszczędności w przyszłości. Pompa ciepła świetnie współpracuje z panelami fotowoltaicznymi, a inwestycja w takie instalacje pozwoli na prawie całkowite uniezależnienie gospodarstwa domowego od sieci energetycznej i grzewczej. Niskie koszty eksploatacji sprawiają, że zwrot inwestycji następuje w ciągu kilku lat od montażu, a następnie można korzystać z zalet, jakie niesie ze sobą korzystanie z pompy ciepła.

Rozwinięta technologia pomp ciepła sprawia, że urządzenia mogą pobierać darmową energię z gruntu, powietrza lub wody i przekształcać ją w ciepło służące do ogrzewania pomieszczeń. Z rozwiązań OZE korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także coraz więcej przedsiębiorców, dla których jest to nie tylko szansa na oszczędności, ale też możliwość podniesienia prestiżu firmy.

Pompy ciepła w YAP Therma – nowoczesne urządzenia i profesjonalny montaż

Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży instalacyjnej i oferujemy naszym klientom możliwość montażu pompy ciepła z najwyższą dokładnością. W naszej ofercie znajdziesz najlepszej klasy pompy ciepła znanych i renomowanych producentów. Na każde urządzenie udzielamy trzyletniej gwarancji z możliwością rozszerzenia nawet do 7 lat. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów liczy na to, że zamontowana instalacja będzie wydajna i pozwoli na komfortowe korzystanie z ciepła pochodzącego z darmowych źródeł. Dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne projekty wyróżniały się indywidualnym dopasowaniem do rodzaju budynku i wymagań klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pomp ciepła mieszkańców Żor i innych miast na terenie województwa śląskiego. YAP Therma oferuje również usługi związane z dystrybucją pomp ciepła w miastach: Tychy i Żywiec.

Pompy ciepła Żory - Yap Therma