Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Pompy ciepła Tychy

Pompy ciepła Tychy – zainwestuj w przyszłość

Od kiedy pompy ciepła stały się dostępne na szeroką skalę, coraz więcej osób zaczęło korzystać z takiego rozwiązania. Korzystanie z OZE uznawane jest za przyszłość energetyczną, a właściciele domów, którym zależy na oszczędnościach, chętnie stawiają na sposoby pobierania ciepła przyjazne środowisku. Pompy ciepła wiążą się oczywiście z ekologią, jednak wśród zalet takiego rozwiązania wyróżniamy także względy ekonomiczne oraz wysoką wydajność. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy doceniają komfort korzystania z naturalnych źródeł ciepła w celu ogrzewania mniejszych i większych budynków.  YAP Therma oferuje również usługi związane z dystrybucją pomp ciepła w miastach: Skoczów i Żory.

Dobrze działająca pompa ciepła pobiera ciepło z gruntu, wody lub powietrza i przetwarza je w ciepło o odpowiedniej temperaturze, którym można ogrzać cały dom. Pompy ciepła świetnie współgrają z innymi ekologicznymi rozwiązaniami, takimi jak instalacje fotowoltaiczne czy domowe oczyszczalnie ścieków. Możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu pompy ciepła jeszcze bardziej zwiększa zainteresowanie miłośników ekologii i zwolenników innowacyjnych rozwiązań.

Wybierz pompę ciepła do swojego domu i poznaj korzyści ekologicznych rozwiązań

Montaż pompy ciepła niesie ze sobą wiele korzyści, wśród których wyróżniamy:

  • oszczędności: z pompą ciepła można ogrzewać i chłodzić wnętrze budynku wykorzystując naturalne źródła energii, a rachunki mogą zmniejszyć się nawet o 75%;
  • komfort: pompy ciepła to urządzenia bardzo proste w obsłudze, wyróżniające się dużą wydajnością;
  • świetna integracja z fotowoltaiką: jeżeli masz już panele fotowoltaiczne, pompa ciepła pozwoli Ci jeszcze bardziej wykorzystać naturalne zasoby środowiska.

Montaż pompy ciepła wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, dlatego oferujemy profesjonalne usługi w tym zakresie wszystkim mieszkańcom Tychów i okolic. Pompy ciepła dostępne w naszej ofercie to produkty znanych producentów, cenionych za trwałość i jakość swoich wyrobów. Nasza siedziba znajduje się w Rudołtowicach, ale zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z innych miejscowości.

Pompy ciepła Tychy - Yap Therma