Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Pompy ciepła Czechowice - Dziedzice

Pompy ciepła Czechowice – Dziedzice – postaw na ekologię!


Instalacja pompy ciepła to coraz popularniejsze rozwiązanie zarówno w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i placówkach przemysłowych i produkcyjnych. Korzyści, jakie płyną z montażu takiego systemu, przewyższają koszty, a większość osób twierdzi, że pompa ciepła to dobra inwestycja na przyszłość, która wiążę się z uzyskaniem niezależności cieplnej i sporymi oszczędnościami.

Zarówno wybór pompy ciepła, jak i instalacja urządzenia, może okazać się trudnym zadaniem dla osób, które nie są specjalistami w branży OZE. Pompa ciepła to świetna alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania zarówno dla nowych, jak i modernizowanych budynków. Firma Yap Therma od lat działa w branży instalacyjnej oferując swoim klientom najnowsze i najwydajniejsze rozwiązania związane z branżą odnawialnych źródeł energii.


Dlaczego warto postawić na pompy ciepła?


Pompy ciepła są obecnie uważane za najbardziej ekologiczne sposoby ogrzewania domu. Jest to opcja, która podoba się nie tylko miłośnikom dbania o środowisko, ale też wszystkim osobom, które chcą postawić na technologię przyszłości. Co więcej, pompy ciepła to urządzenia o niskich wymaganiach eksploatacyjnych, które są jednocześnie proste w obsłudze. U nas znajdziesz różne rodzaje urządzeń, które dopasujemy do indywidualnych wymagań Twojego gospodarstwa lub zakładu.  YAP Therma oferuje również usługi związane z dystrybucją pomp ciepła w miastach: Cieszyn i Jastrzębie-Zdrój.

Pompy ciepła działają na zasadzie zbierania energii z otoczenia (powietrze, grunt, woda) i przetwarzaniu jej w ciepło do ogrzewania budynku. Montaż pompy ciepła wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i narzędzi, dlatego powinien być wykonany przez doświadczoną firmę. Konieczne jest bowiem dokonanie odpowiednich pomiarów i określenie, jaka moc urządzenia sprawdzi się najlepiej w wybranej lokalizacji. Wszystkie osoby z Czechowic – Dziedzic i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła. Działamy w branży instalacyjnej już od wielu lat i gwarantujemy wykonanie montażu systemu, poczynając od projektu po zamontowanie i serwis urządzeń.

Pompy ciepła Czechowice – Dziedzice - Yap Therma