Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Pompy ciepła Cieszyn

Pompy ciepła Cieszyn – ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu

Pompa ciepła to urządzenie służące do ogrzewania określonych powierzchni. Jest to ekologiczne rozwiązanie, ponieważ pompa pobiera ciepło z otoczenia: wody, powietrza, gruntu i oddaje je do budynku, co w dużym stopniu pozwala uzyskać niezależność cieplną i cieszyć się ogrzewaniem pochodzącym prosto z natury.

Pompy ciepła cieszą się coraz większym powodzeniem. Gospodarze chętnie wybierają systemy OZE do nowych budynków, jak również decydują się na takie rozwiązania także w starych budowlach. Dzięki przetwarzaniu energii o niższej temperaturze na ciepło o wyższej temperaturze, pompy ciepła zapewniają wydajne i przyjazne środowisku ogrzewanie. Pompa ciepła to w praktyce najtańszy system grzewczy, jeżeli zależy Ci na długotrwałych rezultatach. Inwestycja w źródła energii odnawialnej po kilku latach nie tylko się zwróci, ale też zacznie przynosić znaczne oszczędności w rachunkach za ogrzewanie.  Jeżeli interesuje Cię montaż pompy ciepła na terenie województwa śląskiego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pompy ciepła dla nowych i starszych budynków

Firma Yap Therma od lat zajmuje się dostarczaniem i montażem zaawansowanych rozwiązań z branży OZE. Oferujemy pompy ciepła klientom prywatnym i przedsiębiorcom z Cieszyna i okolic. Nasz zakład zlokalizowany jest w miejscowości Rudołtowice, ale chętnie przyjmujemy zlecenia z całego województwa. Wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego klienta. Przedstawiciele firmy to pasjonaci branży OZE, którym zależy na tym, aby każdy mógł skorzystać z pełni dóbr, jakie daje nam natura. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują od systemu pomp ciepła najwyższej wydajności, dlatego tworzymy projekty i instalujemy systemy, dopasowując je indywidualnie do wymagań klienta, jednocześnie biorąc pod uwagę standardy i potrzeby budynku. YAP Therma oferuje również usługi związane z dystrybucją pomp ciepła w miastach: Bielsko-Biała i Czechowice-Dziedzice.

Wykonujemy pracę od podstaw. Na początku dokonujemy niezbędnych pomiarów i pomagamy w doborze odpowiedniej mocy urządzenia. Mamy do dyspozycji zaawansowane narzędzia, pozwalające nam na kompleksowy i solidny montaż pompy ciepła.

Pompy ciepła Cieszyn - Yap Therma