Kontakt
YAP Therma Sp. z o.o.
ul. Wolności 98b,
43-229 Rudołtowice, Polska
+48 32 450 52 52
logo
logo

Montaż pomp ciepła Bielsko-Biała

Montaż pomp ciepła Bielsko Biała – efektywne ogrzewanie i oszczędność pieniędzy


Pompa ciepła to zaawansowane technologicznie urządzenie, które wykorzystuje energię zawartą w powietrzu, gruncie lub wodzie, aby przekształcić ją w ciepło, służące do ogrzewania budynków lub wody użytkowej. Działa na zasadzie cyrkulacji czynnika chłodniczego, który pobiera ciepło ze źródła naturalnego i podnosi jego temperaturę, aby dostarczyć ciepło do wnętrza budynku. W efekcie pompa ciepła zużywa znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne systemy grzewcze oparte na spalaniu paliw kopalnych.

Montaż pompy ciepła wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i narzędzi, dlatego warto to zadanie zlecić profesjonalnej firmie. Jesteśmy częścią grupy YAP, która od wielu lat zajmuje się instalacją systemów energooszczędnych. Oferujemy profesjonalny montaż pomp ciepła na terenie miejscowości Bielsko-Biała i okolic. Nasz zakład znajduje się w Rudołtowicach, jednak nie ma problemu z tym, aby z naszych usług skorzystały także osoby z innych miejscowości. Na rynku branży OZE działamy od lat i przez ten czas udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów. Tworzymy instalacje zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach, dostosowując projekty do indywidualnych preferencji budynku oraz potrzeb użytkowników.


Montaż pomp ciepła – dlaczego warto zlecić to nam?


Montaż pompy ciepła powinien zostać dokładnie zaplanowany i przygotowany. Założenie instalacji warunkowane jest wieloma czynnikami, takimi jak powierzchnia działki i powierzchnia, jaką trzeba ogrzać. Do ustalenia odpowiednich danych konieczne jest określenie zapotrzebowania energetycznego budynku, które wymaga ustalenia poziomu termoizolacyjności budynku. Następnie należy dobrać odpowiednią moc urządzenia i wszystkie najważniejsze parametry, jakimi powinna charakteryzować się pompa ciepła w danej lokalizacji.

Zamontowanie pompy ciepła wymaga więc fachowej wiedzy. Nasz zespół od lat zajmuje się instalacją systemów OZE w budynkach, dzięki czemu możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w tym zakresie. Chętnie pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania dla danego budynku, przeprowadzimy instalację zgodnie z normami oraz udzielimy wsparcia w zakresie konserwacji i serwisu. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem montażowym w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat montażu pomp ciepła w Bielsku-Białej i okolicach.

Montaż pomp ciepła Bielsko-Biała - Yap Therma